wycieczkiobjazdowe.com
Infolinia: 81 747 39 30 / Pon.-Sob.: 10.00-21.00

 
 
 
 
 
 
Lista wysyłkowa 

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wyjątkowych ofertach last minute, first minute oraz specjalnych promocjach dopisz swój e-mail do listy:

 
 
Logowanie dla agentów Login:
Hasło:

 
 
» POZNAJEMY KRESY WSCHODNIE - UKRAINA - WYCIECZKA OBJAZDOWA
Ukraina Podole Czortków
Ukraina Podole Czortków
ŚWIADCZENIA: 10 noclegów w hotelach lub pensjonatach **/*** (pokoje z łazienkami), wyżywienie HB: 10 śniadań i 10 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, transport autokarem (dla małych grup możliwy bus z klimatyzacją). UWAGI: 1. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie ok. 35 Euro/os w przeliczeniu na Hrywny. 2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. 3. Wymagana minimalna ilość uczestników to 15 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. 4. Transfery antenowe realizujemy przy min.6os chętnych z: Warszawy, Poznania dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola -50zł. 5. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego w miarę możliwości. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą (tylko na zamówienie ok. 550zł). 6. Dla grup zorganizowanych: 10-20% rabatu w zależnosci od liczebności grupy.
11 dni cena od: 2000 PLN
Więcej informacji
 
» PRZEZ KRESY NA MULTAŃSKĄ STRONĘ-UKRAINA-RUMUNIA-MOŁDAWIA Wycieczka objazdowa
Ukraina Podole Kamieniec Podolski
Ukraina Podole Kamieniec Podolski
Świadczenia: 10 noclegów w hotelach i pensjonatach (standard **/***, pokoje 2os. z łazienkami), 10 śniadań i 10 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, transport - autokar do 30os (z klimatyzacją ale bez wc), małe grupy Mercedes-Sprinter 19-20os (z klimatyzacją). UWAGI: 1. Transfery antenowe realizujemy przy min.6 osobach z Warszawy,Poznania za dopłatą 100zł, Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Rudi i Tipova w Mołdawii odwiedzane są tylko przy programie realizowanym busem. 3. Dodatkowo płatne: koszty wstępów ok. 10-15 Euro/os, degustacja win w Cricovej ok. 25-30Euro/os, przeprawy i wycieczki łodziami w Delcie Dunaju ok.20Euro/os, przejazd przez Naddniestrze (nieformalne opłaty przejazdowe ok.10-15 Euro/os) 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok. 2- lub 3-osobowego. Zakwaterowanie w pok.1os. tylko na zamówienie (za dopłatą ok.120 EUR). 5. Minimalna liczebność grupy 17osób przy tranporcie busem, 25 osób przy transoprcie autokarem. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
11 dni cena od: 2100 PLN
Więcej informacji
 
» Lwów Romantyczny 2 dni
Ukraina Podole Żółkiew
Ukraina Podole Żółkiew
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem; nocleg w hotelu 4* DNISTER (centrum miasta, pokoje 2-osobowe); wyżywienie jak w programie (1x śniadanie, 2x obiad); opiekę pilota; usługi polskojęzycznego przewodnika; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
2 dni cena od: 395 PLN
Więcej informacji
 
» Żółkiew i Lwów - 1 dzień
Ukraina Podole Żółkiew
Ukraina Podole Żółkiew
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem, opiekę pilota; usługi polskojęzycznego przewodnika; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
1 dni cena od: 130 PLN
Więcej informacji
 
» LWÓW i ZAMKI ORAZ MIASTECZKA PODOLA - UKRAINA - WYCIECZKA OBJAZDOWA
Ukraina Podole Chocim
Ukraina Podole Chocim
ŚWIADCZENIA: 6 noclegów (Tarnopol, Kamieniec, Lwów - pokoje z łazienkami, Jazłowiec - pokoje z umywalkami), 6 śniadań i 6 obiadokolacji, przewodnik lwowski, autokar z klimatyzacją (dla małych grup - bus), ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota. UWAGI: 1. Minimalna wymagana ilość uczestników to 15 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. 2. Transfery antenowe realizowane przy min.6 osobach chętnych z: Warszawy, Poznania - dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 3. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może podlegać zmianie w trakcie realizacji. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie ok. 20 Euro/os. 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą (ok. 380zł). 5. Dla grup zorganizowanych: 10-20% rabatu w zależności od liczebności grupy.
7 dni cena od: 1390 PLN
Więcej informacji
 
» MOŁDAWIA - WINNY RAJ - Wycieczka objazdowa
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 7 noclegów (pok. 2os z łazienkami) w hotelach **/***, wyżywienie HB (7 śniadań i 7 obiadokolacji), autokar (małe grupy bus z klimatyzacją), ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota. Cena nie zawiera: bilety wstępów ok.20 EUR/os, degustacje - w zależności od zakresu i ilości od 30 EUR-50 EUR. Uwagi: 1. Transfery antenowe realizujemy przy min.6os chętnych: z Warszawy, Poznania - dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia dopłata 80zł, Częstochowy i Opola - 50zł. 2. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok2 lub 3 osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os na za dopłatą ok.85 EUR (na zapytanie). 3. Wymagana minimalna ilość uczestników to 16 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
8 dni cena od:  PLN
Więcej informacji
 
» KRYM - wypoczynek + zwiedzanie
Ukraina Podole Kamieniec Podolski
Ukraina Podole Kamieniec Podolski
9 noclegów w hotelach **/***, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami, 9 śniadań, 9 obiadokolacji, opieka pilota na całej trasie, przejazd autokarem klasy LUX (wc, klimatyzacja, barek), ubezpieczenie NNW i KL, Cena nie zawiera: Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych - koszt ok 30 Euro, Wycieczek fakultatywnych.
12 dni cena od: 1999 PLN
Więcej informacji
 
» KRYMSKA PRZYGODA: TRZY TYSIĄCLECIA W DWA TYGODNIE - Ukraina- wycieczka objazdowa
Ukraina Podole Międzybuż
Ukraina Podole Międzybuż
ŚWIADCZENIA: transport autokarem z klimatyzacją (w przypadku mniejszych grup - transport busem z klimatyzacją), opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, 13 noclegów w standardzie **/*** (pokoje z łazienkami), wyżywienie HB - 13 śniadań i 13 obiadokolacji. UWAGI: 1. Transfery antenowe realizowane przy min.6os (na zapytanie) z: Warszawy, Łodzi, Wrocławia - dopłata 120zł, Częstochowy, Opola - 60zł. 2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może podlegać zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. 3. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów, rezerwatów, lokalnych przewodników, wycieczek morskich płatne dodatkowo ok. 95 Euro/os. 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pokoju 2- lub 3-osobowego.W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Możliwość zakwaterowania w pokoju 1-osobowym za dopłatą (na zapytanie ok.180 EUR). 5. Minimalna wymagana ilość uczestników to 30 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
15 dni cena od: 2500 PLN
Więcej informacji
 
» Szlakiem Kresowych Strażnic - 6 dni
Ukraina Podole Chocim
Ukraina Podole Chocim
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem; noclegi w hotelu 2/3* (pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami); wyżywienie jak w programie (5x śniadanie, 1x obiad, 5x obiadokolacja); opiekę pilota; usługi przewodnika; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
6 dni cena od: 1199 PLN
Więcej informacji
 
» RUMUNIA - TRANSYLWANIA i WOŁOSZCZYZNA -TO NIE TYLKO KRAINA WAMPIRÓW- Wycieczka
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 7 noclegów w hotelach i pensjonatach (standard **/***, pokoje 2os z łazienkami), 7 śniadań i 7 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW. Transport - autokar do 30os (z klimatyzacją ale bez wc), małe grupy busy (z klimatyzacją). UWAGI: 1. Minimalna ilość uczestników to 20 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. 2. Transfery antenowe realizujemy przy min.6 osobach z Warszawy, Poznania dopłata 100zł, Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 3. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie jest uprawniony do oprowadzania wewnątrz obiektów. Koszty wstępów ok. 45 Euro/os. 4. W terminach wiosennych i jesiennych Droga Transogaraska bywa zamknięta ze względu na opady śniegu. 5. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok. 2- lub 3-osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os. tylko na zamówienie (za dopłatą ok.400zł).
9 dni cena od: 1850 PLN
Więcej informacji
 
» Karpaty Wschodnie - 6 dni
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem; noclegi w hotelu/pensjonacie o standardzie 2/3* (pokoje 2-3osobowe z łazienkami); wyżywienie jak w programie (5x śniadanie, 4x obiadokolacja, 1x obiadokolacja regionalna); opiekę pilota; usługi przewodnika; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
6 dni cena od: 995 PLN
Więcej informacji
 
» Krzemieniec - Kamieniec Podolski - 4 dni
Ukraina Podole Kamieniec Podolski
Ukraina Podole Kamieniec Podolski
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem; noclegi w hotelu 3* (pokoje 2-, 3-osobowe z łazienką); wyżywienie jak w programie (3x śniadanie, 3x obiadokolacja, 1x obiad); opiekę pilota; usługi przewodnika; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
4 dni cena od: 819 PLN
Więcej informacji
 
» SZLAKAMI WOŁYNIA - UKRAINA - wycieczka objazdowa
Ukraina Podole Krzemieniec
Ukraina Podole Krzemieniec
ŚWIADCZENIA: 6 noclegów w hotelach lub pensjonatach **/*** (pokoje z łazienkami), wyzywienie: 6 śniadań i 6 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, transport autokarem (dla małych grup bus z klimatyzacją). UWAGI: 1. Transfery antenowe realizowane przy min.6 osobach chętnych z: Warszawy, Poznania dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie - ok. 15 Euro/os. 3. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą (ok. 250zł). 4. Dla grup zorganizowanych: 10-20% rabatu w zależności od liczebności grupy. 5. Wymagana minimalna ilość uczestników to 15 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
7 dni cena od: 1330 PLN
Więcej informacji
 
» Roztocze ukraińskie - wycieczka rowerowa 5 dni
Ukraina Podole Żółkiew
Ukraina Podole Żółkiew
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport bagaży na trasie Siedliska - Janów Lwowski - Żółkiew - Siedliska; opiekę pilota - przodownika turystyki kolarskiej; 2x nocleg w kwaterach agroturycznych, 4x nocleg w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienkami; wyżywienie jak w programie (4x śniadanie, 1x obiad, 4x obiadokolacja); opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL, bagaż oraz KL ukraińskie.
5 dni cena od: 670 PLN
Więcej informacji
 
» Przez Mołdawię i Stepy Akermanu do Odessy - 9 dni
Ukraina Podole Międzybuż
Ukraina Podole Międzybuż
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem; noclegi w hotelach i pensjonatach 2/3* (pokoje 2-3 os. z łazienkami); wyżywienie jak w programie (8x śniadanie, 1x obiad, 8x obiadokolacja); opiekę pilota; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; usługi lokalnych przewodników; zwiedzanie piwnic winnych z degustacją wycieczka gondolami w Delcie Dunaju; rejs statkiem w Odessie; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
9 dni cena od: 2249 PLN
Więcej informacji
 
» RUMUNIA I UKRAINA - WSRÓD KLASZTORÓW, WZGÓRZ BUKOWINY I MARMAROSZU - WYCIECZKA OBJAZDOWA
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 6 noclegów w hotelach kl. turystycznej (**/***) w pokojach z łazienkami, 6 śniadań i 6 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW. Transport niewielkim autokarem do 30 miejsc (z klimatyzacją ale bez wc), dla małych grup możliwy transport Mercedesem-Sprinterem z klimatyzacją (22 miejsca). Uwagi: 1. Koszty biletów do zwiedzanych obiektów i rezerwatów płatne oddzielnie ok. 25 Euro/os. Miejscowi przewodnicy na życzenie grupy - koszt dodatkowy 10-15 Euro/os. Wycieczki górskie wymagają stosownego obuwia i odzieży. 2. Program podany jest ramowo - kolejność realizacji może ulec zmianie. Pilot nie jest upoważniony do oprowadzania w obiektach. 3. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3os. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os za dopłatą (tylko na zamówienie). 4. Minimalna liczebność grupy 17osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
7 dni cena od: 1550 PLN
Więcej informacji
 
» LWÓW I ZAMKI KRÓLA JANA - 3 noclegi UKRAINA - Impreza Objazdowa
Ukraina Podole Żółkiew
Ukraina Podole Żółkiew
Cena obejmuje: 3 noclegi we Lwowie w hotelu *** w nowej dzielnicy (ok. 15min jazdy do centrum) - pokoje 2os z łazienkami, 3 śniadania i 3 obiadokolacje, opieka pilota, przewodnik we Lwowie, ubezpieczenie KL i NNW, autokar z klimatyzacją lub bus (dla małych grup). UWAGI: 1. Wymagana minimalna liczebność grupy 15osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. 2. Transfery antenowe przy min.6os z: Warszawy, Poznania dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł;Częstochowy, Opola - 50zł. 3. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie jest upoważniony do oprowadzania wewnątrz obiektów. 4. Osoby podróżujące samotnie w miarę możliwości dokwaterowywane są do pok.2- lub 3-os. Zakwaterowania w pokoju 1-os. tylko na zamówienie, za dopłatą ok. 200zł. 5. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3% wartości umowy. 6. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów ok. 15 EUR (płatne w hrywnach) + ew. bilet do opery (20-30zł/os).
5 dni cena od: 760 PLN
Więcej informacji
 
» SZLAKIEM BOHATERÓW TRYLOGII SIENKIEWICZA- wycieczka objazdowa -UKRAINA
Ukraina Podole Kamieniec Podolski
Ukraina Podole Kamieniec Podolski
Świadczenia: 4 noclegi w hotelach 3* (pokoje z łazienkam), 4 śniadania i 4 obiadokolacje, opieka pilota, przewodnik lwowski, transport autokarem (dla małych grup busem z klimatyzacją), ubezpieczenie KL i NNW. UWAGI: 1. Transfery antenowe realizowane przy min.6 os chętnych z: Warszawy, Poznania dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia -dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie jest upoważniony do oprowadzania wewnątrz obiektów. 3. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie ok. 20 Euro/os. 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą ok. 200zł (tylko na zamówienie). 5. Dla grup zorganizowanych: 10-20% rabatu (w zależności od liczebności grupy). 6. Wymagana minimalna ilość uczestników to 15 osób.Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
6 dni cena od: 1090 PLN
Więcej informacji
 
» KRESOWA PRZYGODA - Ukraina - wycieczka objazdowa
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 4 noclegi w hotelach (pokoje z łazienkami), 4 śniadania i 4 obiadokolacje, przewodnik lwowski i czarnohorski, transport (autokar z klimatyzacją, a dla małych grup mikrobus), ubezpieczenie KL i NNW oraz opieka pilota. UWAGI: 1. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. 2. Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i rezerwatów płatne oddzielnie ok. 15-20 Euro/os. 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os za dopłatą ok. 180zł. 5. Dla grup zorganizowanych 10-20% rabatu w zależności od liczebności grupy. 6. Wymagana minimalna ilość uczestników to 15 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
6 dni cena od: 990 PLN
Więcej informacji
 
» LWÓW I GALICYJSKIE MIASTECZKA - Ukraina - WYCIECZKA OBJAZDOWA
Ukraina Podole Żółkiew
Ukraina Podole Żółkiew
Świadczenia: 3 noclegi w hotelu 3* we Lwowie (pokoje z łazienkami), 3 śniadania i 3 obiadokolacje, opieka pilota, przewodnik lwowski, transport autokarem (dla małych grup mikrobusem), ubezpieczenie KL i NNW. UWAGI: 1. Minimalna wymagana ilość uczestników to 15 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. 2. Transfery antenowe realizowane przy min.6 osobach chętnych z: Warszawy, Poznania za dopłatą 100zł; Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł; Częstochowy, Opola - 50zł. 3. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może podlegać zmianie w trakcie realizacji. Pilot nie jest upoważniony do oprowadzania wewnątrz obiektów. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie około 10 EUR/os + uroczysta kolacja z kapelą lwowską ok.10 EUR/os. 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. W przypadku braku możliowści dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą (ok. 230zł). 5. Grupy zorganizowane na zamównienie zniżki od 10-15% w zależności od liczebności grupy.
5 dni cena od: 790 PLN
Więcej informacji
 
» Gdzie szum Prutu, Czeremoszu do tańca przygrywa - Czarnohora - Wycieczka z elementami trekkingu.
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 5 noclegów w standardzie turystycznym: prywatny pensjonat w Jaremczu (pokoje z łazienkami lub łazienka na 2 pokoje), baza turystyczna w Zaroślaku (pokoje bez łazienek), leśniczówka w Dzembroni pokoje bez łazienek (sugerujemy zabranie śpiwora), opieka doświadczonego przewodnika górskiego (Czarnohorska Służba Ratowincza - odpowienik GOPR), transport osób i bagaży pomiędzy bazami mikrobusem (w zależności od liczebności grupy), grupom powyżej 10 osób towarzyszy polski pilot (w górach pomaga przewodnikowi), ubezpieczenie KL i NNW. UWAGI: 1. Posiłki we własnym zakresie. Można je przygotować z zakupionych produktów, zamówić w pensjonatach lub kupować w restauracjach (10-15 USD/dzień). 2. Koszty biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, parków narodowych i rezerwatów płatne oddzielnie ok. 20 USD/os ( płatne na miejscu w Hrywnach). 3. Powyższy program jest ramową propozycją i poszczególne jego elementy mogą być modyfikowane lub dostosowywane do oczekiwań grupy oraz kondycji i umiejętności uczestników. 4. Minimalna wymagana ilość uczestników to 14 osób (realizacja busem 18-20os). Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
6 dni cena od: 850 PLN
Więcej informacji
 
» Podole i Pokucie przez stolicę Bukowiny - Czerniowce - 4 dni
Ukraina Podole Trembowla
Ukraina Podole Trembowla
PAKIET SWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem; noclegi w hotelach/pensjonatach 2/3* (pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami); wyżywienie jak w programie (3x śniadanie, 3x obiadokolacja); opiekę pilota; usługi przewodnika; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
4 dni cena od: 845 PLN
Więcej informacji
 
» KRESOWA PRZYGODA - wycieczka objazdowa
Ukraina Podole Krzemieniec
Ukraina Podole Krzemieniec
CENA ZAWIERA: przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW + KL, opiekę pilota, 3 noclegi; 3 sniadania, 3 obiadokolacje, VAT, Gwarancja niezmienności ceny. Cena nie zawiera: Koszty związane z realizacją programu (Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy) - 90 zł
5 dni cena od: 689 PLN
Więcej informacji
 
» Gdzie szum Prutu, Czeremoszu Hucułom przygywa... - 4 dni
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem; noclegi w hotelu/pensjonacie o standardzie 2/3* (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami); wyżywienie jak w programie (3x śniadanie, 1x obiad, 2x obiadokolacja, 1x obiadokolacja regionalna); opiekę pilota; usługi przewodnika; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
4 dni cena od: 745 PLN
Więcej informacji
 
» Lwów
Ukraina Podole Żółkiew
Ukraina Podole Żółkiew
transport autokarem komfortowym ( bar, video), 3 noclegi w hotelach turystycznych w pokojach 2,3 os ( dopłata do jedynki 60zł), Posiłki: 3 śniadania,3 obiadokolacje, przewodnik lokalny we Lwowie , opieka Pilota, ubezpieczenia KL ( wraz z chorobami przewlekłymi) i NNW w TU „Signal Iduna”
4 dni cena od: 755 PLN
Więcej informacji
 
» Szlakiem Bohaterów Trylogii Sienkiewicza
Ukraina Podole Chocim
Ukraina Podole Chocim
Cena obejmuje:
przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, barek, dvd, toaletę,
4 noclegi- hotele ***, pokoje 2 osobowe z łoazienkami,
4 śniadania w formie bufetu,
opieka doświadczonego pilota na całej trasie,
Ubezpieczenie KL - 10000 euro (w tym koszty ratownictwa do 5000 euro), NWI - 10 000 zł (NWS 10 000 zł), BP - 800 zł, podatek VAT.
Uwagi
Oferta dla grupy min 40 osobowej.
Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz miejscowych przewodników - jest to koszt około 26 EUR/os.
Dopłata do pokoju 1 osobowego -400,00 zł/os.
Dopłata do 4 obiadokolacji 170,00zł./os.
Program wycieczki jest ofertą przykładową. Nasza firma może również przygotować program wyjazdu na specjalne życzenie klienta z uwzględnieniem dowolnej ilości osób oraz wybranym przez siebie terminie.
366 dni cena od: 735 PLN
Więcej informacji
 
» Roztocze ukraińskie - 1 dzień
Ukraina Podole Żółkiew
Ukraina Podole Żółkiew
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem, opiekę pilota; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
1 dni cena od: 130 PLN
Więcej informacji
 
» Ukraina: Huculszczyzna - Podole - wycieczki dla grup,hotel***
Ukraina Podole Kamieniec Podolski
Ukraina Podole Kamieniec Podolski
Cena obejmuje:
przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, barek, dvd, toaletę,
4 noclegi - hotel*** - pokoje 2 osobowe z łazienkami,
4 śniadania w formie bufetu,
opieka doświadczonego pilota na całej trasie,
Ubezpieczenie KL - 10000 euro (w tym koszty ratownictwa do 5000 euro), NWI - 10 000 zł (NWS 10 000 zł), BP - 800 zł, podatek VAT.
Uwagi
Oferta dla grupy min 40 osobowej.
Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz miejscowych przewodników - jest to koszt około 23 EUR/os.
Dopłata do pokoju 1 osobowego -400,00 zł/os.
Dopłata do 4 obiadokolacji 170,00zł./os.
Program wycieczki jest ofertą przykładową. Nasza firma może również przygotować program wyjazdu na specjalne życzenie klienta z uwzględnieniem dowolnej ilości osób oraz wybranym przez siebie terminie.
366 dni cena od: 760 PLN
Więcej informacji
 
» ZALESZCZYKI - CHOCIM - spływ dniestrem 5-dniowy
Ukraina Podole Chocim
Ukraina Podole Chocim
Cena zawiera: Wyżywienie i noclegi zgodnie z programem, opieka instruktorów, wynajem sprzętu do realizacji spływu, wynajem namiotów, ubezpieczenie NNW+KL, gwarancja niezmienności ceny.
5 dni cena od: 629 PLN
Więcej informacji
 
znaleziono 29  ofert(y)
 
OASIS || ALFA STAR || EXIM TOURS || WEZYR HOLIDAYS || ADRIATYK || SOL-TOURS || TRADE & TRAVEL COMPANY || DELTA TRAVEL || B.P. REGO-BIS || BEST REISEN || COMFORT CLUB || EASY TRAVEL || KOMPAS POLAND || BIURO TURYSTYKI ZNP "LOGOSTOUR" || BEATUR POLSKA || SOLTUR || MATIMPEX TRAVEL || VIVA CLUB || 24TRAVELS.COM || B. P. "DAMPTOUR" || FUNCLUB || BIURO PODRÓŻY GLOB || SPOLDZIELNIA TURYSTYCZNA " TURYSTA" || BIURO PODRÓŻY "ŚWIĘCKI" TRAVEL || OTIUM POLSKA || GLOB TRANS || BIURO PODRÓŻY ATUR || CENTRUM KOLONII I OBOZÓW COGITO || BIURO TURYSTYCZNE "HERKULES EXPRESS" || "TRAPER" ROBERT UNRUH || "GRYF"|| B. T. A. KOMPAS || C. T. K. TRIO || SELVA TOUR || BIURO TURYSTYKI "JOANNA" || IWTRAVEL BIURO PODRÓŻY ||AGENCJA TURYSTYCZNA "ZAWADZKIE" || BIURO PODRÓŻY "TECZA" || B.T. QUAND || SOBTUR || TENIS TRAVEL || ULTRA MARIA || ALFA TUR || INTERHOME POLSKA ||

Strona główna | Wczasy Last Minute | Wakacje First Minute | Wycieczki objazdowe | Pobyt wypoczynkowy | Więcej ofert| Kanał RSS

 
Opublikowane na stronach www.wycieczkiobjazdowe.com informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
© Biuro Podróży "Adventure Krzysztof Białek" - wakacje, wczasy, last minute, wycieczki objazdowe, kolonie, obozy
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

Free Sitemap Generator